Stabilus Lankstumas (Vinyasa Flow Yoga)
Tuesday, April 23 • 5:45 PM - 7:00 PM
Liepyno g. 2, Vilnius
Marija Stonytė-Idzelė
Jogos praktika mano gyvenime įsiliejo prieš 6 metus. Joje galėjau atrasti ramybę ir atgaivą intensyviame gyvenimo tarpsnyje, kuomet gyvenau tik “galvoje” ir “akyse” - interjero architektūros projektuose. Žvilgsnis nuo apčiuopiamų erdvių pakrypo link vidinių. Praėjusiais metais įsiklausiau į kūną ir širdį - drąsiai nėriau į gilesnius jogos vandenis ir tapau jogos mokytoja. Joga man yra sąmoninga dabarties būsena: kūno ir minties balansas. Panašiai kaip ir mene, gamtoje, ar bet kurioje srityje - proporcingos kompozicijos kuria skambesį ir pakilumo būsenas. Kūne ieškau sveiko ir tvaraus judesio ilgalaikėje perspektyvoje. Mintyje - grynumo ir atviro žvilgsnio, kuriančio vidinę erdvę gerumui. Joga man yra nenutrūkstamas nuotykis kurti šviesą savyje ir tuo dalintis su visais! Sertifikuota Yoga Alliance mokytoja: RYT 200, Vinyasa Flow (Vilnius) RYT 300, Iyengar and Vinyasa Flow (India, Goa)
Description
Lygis:
Fizinis: *****
Emocinis: **

Lankstumas ir stabilumas eina kartu - kursime laisvę judesiui šiltoje vinyasa tipo praktikoje.

Siekis atkreipti dėmesį į kūno balansą tarp stabilumo ir lankstumo kokybių. Intencija yra ne pats ištempimas kaip atskiras tikslas, bet sąmoningas daugiasluoksnis procesas jogos praktikoje.

Kiekvienoje praktikoje keliausime link kulminacinės, sudėtingesnės asanos, kuri savyje talpina lankstumo ir stiprumo kokybes. Dinamiškai tyrinėsime aktyvų ir pasyvų tempimą, mobilumą, atversime kūną darniai ir saugiai jį sustiprinsime.

Praktika tinkama visiems, kurie žaismingai nusiteikę tyrinėti savo kūną ir jo galimybes.