Švelnus Vakaro Poilsis (Restorative Yoga) | ONLINE GYVAI
Online
Sunday, April 28 • 7:30 PM - 8:45 PM
Marija Stonytė-Idzelė
Jogos praktika mano gyvenime įsiliejo prieš 6 metus. Joje galėjau atrasti ramybę ir atgaivą intensyviame gyvenimo tarpsnyje, kuomet gyvenau tik “galvoje” ir “akyse” - interjero architektūros projektuose. Žvilgsnis nuo apčiuopiamų erdvių pakrypo link vidinių. Praėjusiais metais įsiklausiau į kūną ir širdį - drąsiai nėriau į gilesnius jogos vandenis ir tapau jogos mokytoja. Joga man yra sąmoninga dabarties būsena: kūno ir minties balansas. Panašiai kaip ir mene, gamtoje, ar bet kurioje srityje - proporcingos kompozicijos kuria skambesį ir pakilumo būsenas. Kūne ieškau sveiko ir tvaraus judesio ilgalaikėje perspektyvoje. Mintyje - grynumo ir atviro žvilgsnio, kuriančio vidinę erdvę gerumui. Joga man yra nenutrūkstamas nuotykis kurti šviesą savyje ir tuo dalintis su visais! Sertifikuota Yoga Alliance mokytoja: RYT 200, Vinyasa Flow (Vilnius) RYT 300, Iyengar and Vinyasa Flow (India, Goa)
Description
ONLINE TIESIOGIAI ZOOM platformoje
____________________________________________________
Kaip prisijungti prie tiesioginės transliacijos ONLINE praktikų:
1. Atsisiųskite „Zoom“ programą į mobilųjį arba kompiuterį (nemokamai)
2. Aktyvią nuorodą gausite el. laišku likus 30 minučių iki praktikos pradžios.
3. Patikrinkite ar gerai matotės visu ūgiu - tai suteiks mokytojui galimybę matyti jūsų praktiką (pasirenkama).
4. Pamokos metu būsite įleistas iš „laukimo salės“ ("waiting room).
5. Pamokos metu visų dalyvių garsas bus išjungtas. Garsas bus įjungtas pamokos pabaigoje.
____________________________________________________
Lygis:
Fizinis: *
Emocinis: ***

Vienintelis iššūkis šioje praktikoje yra leisti sau nieko neveikti. Laviname nervų sistemą, leidžiame jai „atvėsti”.

Po visos savaitės įvykių ir iššūkių atsistatyti padėsianti pati švelniausia ir pasyviausia iš visų jogos formų. Nereikia jokių raumenų pastangų, paleidžiame veiksmą, inerciją. Paliekame tik judesio tylą patogume. Tai puiki erdvė mokytis savistabos, priėmimo ir nuoširdaus rūpesčio sau.

Leidžiant laikui sustoti, asanose būname apie 5-20 minučių, visiškai atsipalaidavus, sulėtėjus, nutilus. Tokiu būdu visas dėmesys sutelkiamas į kvėpavimą, vidinius pojūčius, sąmoningai surandama ir paleidžiama įtampa iš kūno. Atsiranda gili ramybė ir poilsis.

* Praktikose laukiame visų! Ypatingai laukiame tų, kurie yra gijimo procese, po traumų, nuovargio ar tiesiog po intensyvios savaitės.