Slobodni Ples s Ivanom Zedniček

29 March 2026 • 10:00 - 13:00
Elixir Vitae

Description

VODI: Ivana Zedniček
Pokrenuti ćemo svoje tijelo sa pažnjom i dahom sve u svrhu istraživanja nas samih i naših bića. Istraživati ćemo kvalitete kretanja poput plesa sa pažnjom unutar sebe, te zatim načine ekspresije toga što smo otkrili na van, igrati ćemo se sa razinama kretanja, kako bi se povezli naše tijelo sa našim srcem i umom i dušom. Mi smo ljudi čarobna bića, moćna i ranjiva, brza i spora, otvorena i zatvorena, nježna i gruba.
Na ovom plesnom putovanju, kroz svjesni pokret tragati ćemo za našom istinom u datom trenutku i isprobavati kako ju možemo izraziti kroz tijelo.
Pozvani ste svi bez obzira na spol, dob ili plesno ne/iskustvo.
Plešemo bosi ili u čistoj mekanoj obući ili toplim nesklizajućim čarapama. Odjenite se udobno i slojevito. Ponesite si dekicu, šalicu za čaj i papir i olovku.
Molimo da se za rezervaciju mjesta na radionici obratite Ivana Zedniček na messenger, ili whatsup +385996190508
Broj mjesta je ograničen, također održavanje ovisi o minimalnom broju prijavljenih.
Preporučena donacija je 15 eur
Više o voditeljici: Ivana Zedniček je žena, majka, istraživačica i strastvena zaljubljenica u život. Svjesnim plesom se bavi već 14 godina