Yoga bij de apen Wachtlijst

13 maart 2016 • 09:30 - 11:30
Leonie de Dreu

Beschrijving

Op zondag 13 maart hebben we een wel hele bijzondere les, namelijk bij de Orang Oetans in Apenheul. De orang-oetans zien in de winter weinig mensen, dus we zijn heel benieuwd hoe ze gaan reageren op een groep mensen die allemaal hetzelfde doet. Zouden ze ons gaan nadoen? Extra leuk is dat er een baby is geboren dus je bent dan één van de eerste die deze schattige baby kan bewonderen. Het programma duurt van 9.30 tot ongeveer 11.30 en omvat een yogales en thee. De bijdrage is € 12,50. De opbrengst gaat 100% naar het goede doel, namelijk naar het Apenheul Natuurbehoud Fonds.

Programma:
9.30 Verzamelen bij de ingang J.C. Wilslaan 31 en gezamenlijk lopen naar de Orang Oetans. Onderweg komen we ook nog wat andere apen tegen.
10.00 Yoga met de Apen
11.15 Napraten en vragen beantwoorden onder het genot van een kopje thee

Wij adviseren zoveel mogelijk op de fiets te komen. Er zijn een paar plaatsen op het terrein en anders kun je betaald parkeren op de grote parkeerplaats.