Rebozo opleiding Geannuleerd

27 maart 2020 • 10:00 - 16:00
Maia Van Landeghem

Beschrijving

Rebozo is een oeroude massage techniek waarbij gebruik gemaakt wordt van doeken. Hij wordt al sinds jaar en dag beoefend door vroedvrouwen in Zuid-Amerika.
Het is een prachtige techniek die wordt ingezet tijdens de zwangerschap, kraamperiode en ook in de babymassage is het een heel mooie methode.
Tijdens de zwangerschap biedt het een uitkomst bij bekkenpijn, stress, harde buiken, pijn in de rug…
Bij de bevalling kan rebozo worden ingezet om de mama te helpen tijdens de arbeid (eventueel door de partner of een doula). Het kan de pijn verlichten en door de beweging kan het ervoor zorgen dat het geboorteproces vlotter verloopt.

Na de kraamperiode kan je de hele periode rond de zwangerschap, geboorte en kraamtijd afsluiten met een sluitingsritueel. Tijdens de geboorte ga je letterlijk en figuurlijk open. Ongeveer 2 maanden na de bevalling (maar zelfs maanden of jaren later kan het nog zijn dienst bewijzen) wordt het ritueel gebruikt om het lichaam weer te sluiten een weer tot jezelf te komen.

Ook bij de verwerking van het verlies van een baby’tje tijdens de zwangerschap of kort na de geboorte is dit een mooi, helend ritueel.

Deze opleiding wordt gegeven door geboortecoach Ellen Sergeant van De Babykangoeroe.

Prijs €99
Inschrijven via info@mayoki.be