Yoga Nidra XL - Easter Special Geannuleerd

21 april 2025 • 19:00 - 20:15
Grote Overstraat 35, Ruimte voor Ontspanning
Melanie Gerbers
¡Hola Guapa! ✨️ Boek hier je favoriete les! Of neem via de onderstaande icons contact met me op als je meer wilt weten ♡

Beschrijving

Ik nodig jullie allemaal van harte uit bij Omikami Yoga op Tweede Paasdag. Na de drukte van het Paasweekend is dit de ideale manier om weer even helemaal op te laden.

Tweede Paasdag staat symbool voor nieuw leven en wedergeboorte. De lente is aangebroken en de natuur ontwaakt in volle kracht. Tijdens deze avond nodig ik je uit om ruimte te maken voor jezelf, om stil te staan bij jouw eigen wedergeboorte. Laat de zorgen van het dagelijks leven even helemaal los en voel je gedragen door de warme, veilige ruimte die we samen creëren.

Of je nu bekend bent met Yoga Nidra of het voor de eerste keer probeert, je bent van harte welkom.

Yoga Nidra, ook wel yogaslaap genoemd, is een diepe ontspanningstechniek waarbij je lichaam volledig tot rust komt terwijl je geest helder en bewust blijft. Tijdens deze staat van diepe ontspanning daalt je bewustzijn af naar een plek tussen waken en slapen, waardoor je stress loslaat en je lichaam zich kan herstellen.

Het helpt bij het balanceren van het zenuwstelsel, het verminderen van spanning en het herstellen van energie. Yoga Nidra werkt als een reset voor zowel lichaam als geest, waardoor je je na afloop verkwikt, ontspannen en vernieuwd voelt. Als een wedergeboorte! ;)