Yoga en Brunch Kerst Special (te boeken via www.studiobeyou.be)

12 december 2021 • 09:30 - 12:45
Studio Be You
Emilie Houwen

Beschrijving

Dit is jouw zondag! Jouw moment om te genieten, tot rust te komen en je helemaal terug op te laden voor je werkweek start. En misschien wil je dit wel samen beleven met je partner, je vriend(in), ... maak het jullie maandelijkse date op zondag.

​Tijdens onze Yoga en Brunch kan genieten van een fijne Yogales met daarna een heerlijke vegan brunch. De Yogales is toegankelijk voor iedereen, we starten met enkele ademhalingsoefeningen gecombineerd met een korte meditatie om daarna rustig over te gaan in een deugddoende Yang-Yin Flow en af te sluiten met een heerlijke relaxatie. Na de les kun je de voetjes onder tafel schuiven voor een overheerlijke vegan brunch, volledig plantaardig, super gezond en licht verteerbaar. Ideaal dus om je zondag te starten!

Breng je eigen matje mee en eventueel een yogakussen en/of dekentje (yogablokken en riemen kun je ter plaatse gebruiken).