Slow Flow
25 juni 2025 •
20:00 - 21:00
Oudegracht 366
Roxanne Benders
Achtergrond
Ik weet mijn eerste Yogales van ongeveer tien jaar geleden nog goed: ik had net een Pilatesles gedaan en dacht dat een Yogalesje fijn zou zijn om mee af te sluiten. Zonder enig idee wat ik kon verwachten begon de les. Ik dacht dat het vrij rustig en ontspannen zou zijn, maar Boy was I wrong!
Nu, jaren later ben ik compleet verliefd op Yoga. Iedere keer dat ik op de mat stap voelt het zo speciaal en tegelijkertijd zo natuurlijk dat ik mij op deze manier kan verbinden met mind, body and heart.
Ik raak er maar niet over uitgeleerd!
In de les
We zijn zoveel meer dan alleen ‘floating heads’! In mijn lessen hoop ik je in contact te laten komen met je lichaam en wat je lichaam jou vertelt. In een intensieve en sweaty practice nodig ik je uit om de uitdaging op te zoeken en je grenzen te onderzoeken. Door de aandacht te houden op de adem, gaan we diep in de poses, steeds met aandacht en liefde.
Iedereen is hartstikke welkom en let’s have some fun with it!
Beschrijving
Een slow flow helpt je om te vertragen en te luisteren naar je eigen lichaam. Het is een zachte vorm van yoga waarbij je minder verschillende houdingen aanneemt en meer tijd hebt voor de ademhaling en de ontspanning. Het is een meditatie in beweging waarbij de nadruk ligt op verzachting.