Cursus meditatie voor beginners

10 september 2023 • 10:30 - 15:30
Yogaland, Cross Yoga Studio
Marty Langendoen

Beschrijving

'VAN DENKEN EN DOEN NAAR ZIJN'

Cursusdag meditatie

Hoor jij ook steeds meer mensen in je omgeving vertellen dat ze mediteren en hoe goed dit hen doet? Dat ze zoveel beter slapen, dat hun concentratie is verbeterd en dat ze beter in hun vel zitten? Nieuwsgierig? Is het ook wat voor jou?

Of denk je: ‘dat is niets voor mij. Mij te zweverig’. Of: ‘daar ben ik te onrustig voor, ik kan m’n hoofd niet leegmaken’. Dat zou jammer zijn, want iedereen kan leren mediteren. Je hoeft je hoofd niet leeg te maken. Je kunt wel je hoofd tot rust brengen, dat is echt iets anders. Kom kennismaken met meditatie en ontdek dat ook jij dat kunt en wat het je brengt.

In deze cursusdag worden zittende, staande en bewegende meditaties aangeboden. Zo ontdek je wat bij jou past. Je zit niet langer dan 25 minuten achtereen, op een kussen of gewoon op een stoel. Je krijgt een reader met informatie, tips om goed te kunnen zitten en een aantal oefeningen.

Locatie: Yogaland, Teugenaarstraat 1 Oss.

De cursus wordt verzorgd door Marty Langendoen, meditatie- en yogadocent bij Yogaland in Oss.

De cursuskosten bedragen € 55,- euro

Wat heb je nodig voor deze cursus?

Trek comfortabele kleding aan: een ruim zittende warme broek, warme sokken, neem een vest o.i.d mee.

In de zaal zijn meditatiekussens, stoelen, dekentjes en bolsters aanwezig. Heb je een eigen meditatiekussen of meditatiebankje? Neem deze gerust mee.

Neem je eigen lunch mee en een flesje water. Wij zorgen voor thee en een versnapering.