Prive-sessie bevallen

6 februari 2025 • 12:30 - 14:00
Aurora van den Berg

Beschrijving

Bij een prive-bevalcursus met partner leert je partner om jou optimaal vanuit rust en vertrouwen te ondersteunen. Door aandacht, aanwezigheid en fysieke aanraking. Opdat je samen kunt ademen, samen ontspannen en samen de moeilijker momenten omarmen.
Bij de wens voor een thuisbevalling is het fijn om te onderzoeken welke mogelijkheden er zijn in jullie eigen huis.
Maar ook wanneer de baby in het ziekenhuis wordt geboren breng je toch een deel van de bevalling thuis door en is het verhelderend om te ervaren wat er in de eerste fase in jullie eigen huis mogelijk is.

De meeste stellen kiezen voor een privé-bevalcursus aan huis, want het heeft veel voordelen.
In je eigen vertrouwde omgeving oefenen jullie samen datgene waar behoefte aan is. Dat kan variëren van ademtechnieken, ontspanningsoefeningen, bevalhoudingen of massage- en acupressuurtechnieken.
Heel praktisch, down to earth en hands-on.

Voorafgaand aan de les houden we een telefonische intake. Dit is een kort oriënterend gesprekje zodat er goed kan worden afgestemd op jouw/jullie persoonlijke situatie. Wat zijn jullie wensen en waar mag de aandacht naar toe gaan? Wat willen jullie graag leren en wat verwacht je van de les?