🌿 Slow Yoga Sessie @BAR PUUR (Yin Yoga)

2 augustus 2026 • 10:00 - 11:00
Niels Pauwels
Niels Pauwels – Rust & Richting Niels Pauwels begeleidt mensen die merken dat hun hoofd maar blijft doorgaan en die opnieuw meer rust, ruimte en richting willen ervaren. In zijn 1-op-1 begeleiding combineert hij ACT-coaching met ademwerk, ontspanning en lichaamsgerichte technieken. Niet alleen praten en begrijpen, maar ook leren voelen wat er in je lichaam gebeurt. Met een rustige en persoonlijke aanpak helpt Niels je om te vertragen, spanning los te laten en opnieuw dichter bij jezelf te komen. Altijd op jouw tempo, zonder oordeel en zonder te forceren.

Beschrijving

Yoga & Pilates Summer sessions @ BAR PUUR ☀️
Deze zomer trekken we naar het prachtige domein van Kasteel Meerlaar voor onze Summer Sessions, in samenwerking met Bar Pur.

Kom genieten van een rustige Slow Yoga-sessie of laad jezelf op tijdens een verfrissende Pilates Reset. Beweeg, adem en ontspan midden in het groen, op een unieke locatie.

Na de les ben je van harte welkom om nog even na te genieten op het gezellige terras van Bar Pur met een drankje of een heerlijk ijsje.
Drankjes en ijsjes zijn niet inbegrepen in de deelnameprijs.

Locatie: Kasteel Meerlaer --> Verboekt 115 2430 Laakdal