Verdiepingsles ter introductie van de Vinyasa Yoga Docentopleiding - GRATIS

10 november 2018 • 12:00 - 13:15
Shala 1
Lisanne Jansen
Hoi, Het menselijk lichaam vind ik enorm intrigerend. Altijd al gevonden! Als fysiotherapeut heb ik gezien en ervaren wat de (on)mogelijkheden zijn van het fysieke lichaam, onwijs interessant. Naast de interesse in anatomie en fysiologie, ben ik zelf een fanatiek sporter en als sportdocent vind ik het dan ook heerlijk om een groep aan het werk te zetten. Maar, het is niet alleen het lichaam. Fysieke uitdagingen vragen om balans, focus, rust en ruimte. En zo kwam ik naast de actieve lessen en sporten in aanraking met pilates en yoga. Wat was dat een eye-opener en misschien zelfs wel een opluchting (en soms mega confronterend) om te voelen waar de grenzen liggen, fysiek en mentaal. Het heeft me zoveel gebracht en dat doet het nog steeds! En zo begon ik mijn allereerste Vinyasa yoga opleiding bij de Nieuwe Yogaschool in Amsterdam. Niet wetende, dat dit alles zou gaan veranderen! Vanuit die oefengroep is mijn bedrijf opgestart Met Lisanne in 2015. Hierna volgden meerdere opleidingen: Yin Yoga (Stillnessinyoga in Doorn), Ashtanga yoga (Rotterdam & Rishikesh, India) Primary en Intermediate series, Restorative yoga (Yogamoves in Utrecht) en met regelmaat super interessante workshop en cursussen, want het blijft gewoon het mooiste vak dat er is! Vanaf het moment dat de yogaschool is verhuisd naar de Bloemerstraat, is de naam gewijzigd naar Bodhi Yogashala. Ondertussen twee yogascholen in Nijmegen met een geweldig team van yogadocenten en masseurs, die dagelijks hun passie doorgeven tijdens de lessen en behandelingen. Echt geweldig! Ik hoop je graag te ontmoeten in de yogaschool.

Beschrijving

Merel zal een verdiepingsles verzorgen waarin ze in meer detail ingaat op een aantal houdingen rondom een specifiek thema, b.v. backbends of twists. We beginnen de les met een korte flow om op te warmen en analyseren daarna met z'n alle 2 of 3 houdingen. Met een beter begrip van de houding beoefenen we de houding opnieuw. We sluiten de les af met een meditatie.

In mei 2019 starten Merel & Paul van Dutch Yoga Academy een Vinyasa Yoga Teacher Training bij Bodhi Yogashala. Lisanne zal ook lesgeven in deze training. Deze les geeft je de kans om kennis te maken met Merel en Paul en geeft je een voorproefje van wat je kunt verwachten tijdens de training. Aan het eind van de les heb je de gelegenheid om vragen te stellen. Je kunt nu al meer over de opleiding lezen op www.dutchyogaacademy.com

Je bent ook zeker welkom als je niet van plan bent om de training te volgen!

Deze les is gratis :-)