1:1 Intake Voedingsconsult
7 februari 2025 •
12:30 - 13:30
De Yogazolder, Dit kan ook als online consult via Teams
Ellen Remue
Ellen verdiept zich reeds +10 jaar in een gezonde levensstijl, waarbij beweging, voeding en het zich goed voelen centraal staan. Je kan bij haar terecht voor:
YOGA:
Zij heeft zich dan ook toegelegd op Yoga door een 500 uren docenten opleiding te volgen in India met daarbij aansluitend een 60 uren Yin Yoga.
Om de minder lenigen onder ons te helpen heeft Ellen een opleiding Stoelyoga en Kantooryoga afgewerkt. Daarbij heeft ze dit verder uitgebreid naar zowel ouderen en naar mensen met een beperking.
Ellen's Yin Yang Yoga brengt via de diverse Yoga stijlen een heerlijk gevarieerd Yoga menu gecombineerd met adem oefeningen
Start 2 Yoga: donderdag om 18u00
Yin Yoga: donderdag om 19u30
Yin & Yang Yoga: vrijdag om 09u00
Stoelyoga: vrijdag om 10u15
Andere mogelijkheden zijn ook:
Yogalates
Duo Yoga
Somatic Yoga
Privaat Yoga
DUO SHIATSU:
Ze geeft samen met Karl-Heinz Duo-Shiatsu sessies van anderhalf uur voor koppels, vrienden of vriendinnen.
TEAMBUILDING / BEDRIJFSYOGA / KANTOORYOGA
sessies van 15' tot 4 uur
VOEDINGSCONSULTATIE TRAJECT:
Haar opleiding Natuurvoedingsconsulent en Naturopathie aan de Europese Academie voor Gezondheidszorg in Gent zijn afgerond.
VOORDRACHTEN GEZONDE VOEDING:
Ellen geeft bewustmakende voordrachten die de titel 'Gezond met Yoga en Voeding' dragen.
WORKSHOP LACTOFERMENTATIE:
www.transformelle.com
Beschrijving
In dit uitgebreide intakegesprek van 60 tot 90 minuten bespreekt Ellen samen met jouw je huidige voeding, gezondheidsgeschiedenis, levensstijl en doelen. Dit vormt de basis voor een persoonlijk voedingsplan dat is afgestemd op jouw specifieke behoeften en wensen.
Duur: 60-90 minuten
Duur: 60-90 minuten