Hatha Iyengar Yoga

6 april 2022 • 09:15 - 10:30
Sanne Reijers
In 2009 ontdekte ik yoga en ben ik sindsdien een toegewijde yogastudent. Tien jaar later begon ik met het begeleiden van anderen op de yogamat. Via mijn bedrijf, Mayura, heb ik inmiddels honderden mensen mogen begeleiden waar ik ontzettend veel voldoening uit haal. Sinds 2022 mag ik nu mensen ontvangen in mijn studio. Een droom die uitkwam. ​ Voordat yoga mijn passie en leven werd, was ik een rusteloze ziel op zoek naar richting en betekenis in het leven. Ik wist niet welke kant ik op wilde en wat mijn doel hier op aarde was. De zoektocht die daarop volgde bracht me over de hele wereld en leidde tot allerlei uiteenlopende ervaringen, maar ik vond niet wat ik zocht. ​ Toen ik uiteindelijk in aanraking kwam met yoga, vond ik de rust en balans die ik nodig had. Wat begon als fysieke beoefening, groeide uit tot een pad dat me mentaal, emotioneel en spiritueel verrijkte. ​ Ik ontdekte hoe krachtig yoga kan zijn, niet alleen op de mat, maar ook in het dagelijks leven. Yoga heeft me geleerd om meer in het moment te leven, om lichtheid te vinden in zware tijden, en om rust en kracht te ervaren, zelfs in momenten van zwakte. ​ ​ ​​Met alle kennis en ervaring die ik door de jaren heen heb opgedaan en voortdurend blijf verdiepen, begeleid ik met liefde anderen op hun reis naar meer bewustwording en balans op alle lagen van het menselijk bestaan. Yoga is namelijk veel meer dan alleen beweging; het is een onuitputtelijke bron van wijsheid die je helpt om dieper in contact te komen met jezelf, om innerlijke vrede te vinden en om je leven met meer betekenis en vervulling te leven.

Beschrijving

Het seizoen bestaat uit 13 lesweken beginnend 2 januari en eindigend eind maart.

Deze vorm van yoga richt zich op het creëren van evenwicht tussen tegengestelden. We werken met de zon- en maanenergie wat zich uit in inspanning en ontspanning. Er wordt aandacht besteed aan het voelen voor, tijdens en na de houding. Door de Iyengar invloeden is deze vorm van yoga verder technischer. We luisteren goed naar ons lichaam om in de juiste uitlijning te komen. Hierdoor voorkomen we blessures. Je kunt tijdens de les meditatie, asana (fysieke houdingen), ademhalingsoefeningen, ontspanning verwachten.

Draag comfortabele kleding en neem een WARM VEST en SOKKEN mee voor de ontspanningsoefening. Neem eventueel een extra deken mee voor de eindontspanning.

Ik verzoek je vriendelijk om je aan de volgende Coronamaatregelen te houden:
- Bij binnenkomst is het van belang om je handen te ontsmetten.
- Je wordt om je Corona-toegangsbewijs (QR-code) gevraagd.
- Houd zo veel mogelijk 1.5 meter afstand van elkaar.
- Als je verkoudheidsklachten hebt, blijf dan thuis.

Belangrijk!
Annuleer je reservering minimaal 3 uur van te voren bij verhindering. Alle voorwaarden kun je nalezen op mijn website of op Momoyoga.

Het adres van de locatie is:
Boerderij ’t Uiversnest (herkenbaar aan de stormbaan)
Van Heemstraweg 2B
Deest

Google Maps: https://g.page/Uiversnest?share

Parkeren kan direct als je het erf op komt rijden aan de rechterkant. Loop vervolgens het erf op en dan is het het vierde gebouw aan je linkerhand. Het is een grijze schuur met de ingang aan de linkerkant van het gebouw.