Zachte YoginiYoga ☀️ZOMER☀️ Geannuleerd

22 augustus 2025 • 10:30 - 11:30
Pure Essence Yoga Studio, Zen zaal
Tanja Gysbrechts

Beschrijving

Tijdens de zachte en liefdevolle YoginiYoga verbinden we ons met ons vrouw-ZIJN. We duiken op een liefdevolle manier in onszelf en genieten van de vloeiende beweging er naartoe. Naast rustige staande en zittende houdingen geven we ons lichaam ook de kans om los te laten in 1 of meerdere Yin Yoga houdingen. Tussen de houdingen door nemen we voldoende tijd om te ervaren wat ons lichaam ons te vertellen heeft. Dankzij onze adem verbinden we ons, en landen we, in onze onderbuik/baarmoedergebied waar onze Vrouwelijke Wijsheid en Innerlijke Kracht opgeborgen ligt.

‼️ OPGELET!!!
- De ZOMER yoga lessen gaan door bij minimum 5 deelnemers!
- Bij onvoldoende deelneemsters wordt deze les geannuleerd en komt het ticket terug in jouw account te staan, waardoor je het kan herboeken ten laatste op 5 september.
- Ongeveer 36 uur voor aanvang van de les zal er beslist worden of deze door zal gaan, zodoende heeft iedereen nog de tijd om wat anders te plannen. Dit wil zeggen op zondagochtend voor maandagavond, op dinsdagochtend voor de lessen van woensdag en voor de vrijdaglessen is dit op woensdagavond.