Ashtanga Yoga XL voor elk niveau

21 april 2026 • 20:15 - 21:45
Yogaland, Cross Yoga Studio
Maria Van de Weijer
16 plaatsen beschikbaar

Beschrijving

Ashtanga Yoga XL voor elk niveau
Een intensievere les van 1,5 uur. Je verdiept je in de vaste Ashtanga-serie met meer aandacht voor techniek, uithoudingsvermogen en ritme.
Ontdek de kracht en rust van Ashtanga Yoga in een toegankelijke en ontspannen setting. Deze les is geschikt voor zowel beginners als ervaren deelnemers: je beweegt binnen je eigen mogelijkheden. We werken aan flexibiliteit, kracht en ademhaling, met ruimte voor persoonlijke aandacht en ontspanning. Ervaring is niet nodig, iedereen is welkom

Ashtanga Yoga is een dynamische yogastijl die zijn oorsprong vindt in India. Het wordt gekenmerkt door een vloeiende en ritmische reeks van houdingen die worden gesynchroniseerd met diepe en bewuste ademhalingstechnieken.