Introductie tot 'In Je Element' | Een 4-delige Yoga Serie met Leneth | Herinner je jouw Ware Natuur

Docent YPB

6 januari 2026 • Duur: 6 minuten

Welkom bij ‘In Je Element’, een nieuwe 4-delige Yoga serie met mij, Leneth. Je bent van harte uitgenodigd om een reis te maken door de vier elementen van de natuur, en om daardoor terug te komen bij jezelf en de natuurlijke cyclus van het leven.

De komende vier lessen gaan we de elementen water, aarde, lucht en vier uitnodigen in ons ‘zijn’: in ons fysieke lichaam, maar ook op een mentaal en energetisch niveau. Door middel van zachte Yoga (een mix tussen Gentle & Yin, altijd met een trauma bewuste benadering), ademhalingsoefeningen, meditatie en reflectie mag je ervaren wat de elementen voor rol (mogen gaan) spelen in jouw leven, en hoe dit je meer mag verbinden met jezelf en de wereld om je heen. Ook deel ik in de beschrijving van elke video een extra reflectievraag en een link naar een stukje muziek, waarmee je, als je dat wilt, echt een ritueel voor jezelf kunt creëren en nog dieper contact mag maken met het element.

In deze korte introductievideo leg ik je uit wat je mag verwachten van deze serie. Ik ben heel benieuwd hoe je deze gaat ervaren. Wil je je ervaring met me delen? Stuur me dan gerust een mailtje: info@yogapuurbreda.nl. Alvast heel veel oefen plezier!

✨ Een heel fijn Yoga-moment toegewenst!

Warme groet,
Leneth Witte ((Online) Yoga-docent bij Yoga Puur Breda) 🧘🏼‍♀️

Volg Yoga Puur Breda:
🎧 Luister naar Yoga Puur de Podcast via je favoriete podcast-app
📱 Volg ons op Instagram: @yoga_puur_breda
💻 Bezoek onze website: www.yogapuurbreda.nl